W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności DotPay, PayPal, T.Pay do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Kartą debetowa i kredytowa możesz zapłacić przez system PayPal – walucie PLN – bezpłatnie.

Zapłać z tpay.com
W przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy płatności dokonujesz przy odbiorze.

Znaki akceptacji PayPal

 

PayPal o sobie:

Szybko, prosto i na temat:

Płać łatwo i bezpiecznie w milionach sklepów online. Zapomnij o wprowadzaniu numerów kart i danych. Płacąc z nami, wpisujesz Tylko swój adres e-mail i hasło.

Kody, piny, hasła i długie numery kart. Płacąc przez PayPal, nie musisz ich zapamiętywać i wpisywać na obcych stronach internetowych. Aby dokonać płatności, potrzebujesz jedynie swojego adresu e-mail i hasła.

PayPal akceptuje 26 walut z ponad 200 krajów, dzięki czemu nic Cię nie ogranicza. Robisz zakupy w wybranym kraju i walucie, a my, za niewielką opłatą, zajmiemy się jej przeliczeniem. 

Kupuj i płać jak chcesz. Doładuj saldo konta PayPal z rachunku bankowego albo użyj karty. To Twoje pieniądze i Ty decydujesz na co i w jaki sposób je wydasz.

Znaki akceptacji PayPal

 

PayPal – zarejestruj się